Wybierz swój ulubiony jacht​

NEXUS 850

Oferowany przez cruzeo.pl Nexus to spacerowy jacht motorowy dla 4-6 osób, o nowoczesnej sylwetce i przyjemnym wnętrzu. Jednostka jest wyjątkowo sterowna i łatwa w obsłudze, a także wyposażona w wysokiej klasy osprzęt. Do walorów mieszkalnych Nexusa zaliczyć można obszerną mesę z przestronnym kambuzem, prawie 2m wysokości we wnętrzu, liczne szafki, schowki i bakisty oraz kabinę WC. Na pokładzie słonecznym w przedniej części jachtu znajdują się miejsca do opalania, dzięki czemu Nexus świetnie nadaje się do wypoczynku na łonie natury. Przemieszczanie się po jednostce jest ułatwione dzięki szerokim półpokładom i przestronnemu kokpitowi, w którym pomieścić się może nawet 10 osób. Miejsca noclegowe dla sześciu osób znajdują sie w dwóch dwuosobowych kojach oraz dodatkowej podwójnej koi w mesie, po złożeniu stołu.

COURIER 970

Courier od cruzeo.pl to jacht motorowy z luksusowym wykończeniem, bogatym wyposażeniem i opływową sylwetką. Z pewnością docenią go wielbiciele aktywnego wypoczynku oraz uzytkownicy, którym zależy na wygodzie. Jacht ten doskonale nadaje się do żeglugi i życia, zapewniając komfortowe warunki mieszkalne dla dwóch rodzin. Łódź prowadzi się lekko i sprawnie, a manewry portowe są łatwiejsze dzięki dodatkowemu sterowi strumieniowemu. Jednostka jest przystosowana do każdych warunków a wygodny i obszerny kokpit pomieści całą załogę na wygodnych i miękkich kanapach.

TIMOTHY

Timothy to największy jacht motorowy oferowany przez cruzeo.pl z wysokiej jakości osprzętem i wykończeniami w egzotycznym drewnie. Ta luksusowa jednostka jest przeznaczona dla 10 osób, choć z powodzeniem pomieści więcej. Ze względu na jego wielkość, jacht ten doskonale sprawdzi się przy organizacji różnorodnych imprez i eventów firmowych. Można na nim nawet zorganizować kameralny koncert. W 4 kabinach znajdują się miejsca noclegowe dla 10 osób. Mimo swoich gabarytów, jacht ten jest wyjątkowo ekonomiczny, spalając jedynie 4l ropy na godzinę. Dla ceniących sobie komfort i przestrzeń test to idealny wybór na długie rejsy po Odrze.